O nás

drevoobchod-ceska-lipaDřevoobchod Česká Lípa s.r.o. je obchodní organizace, sídlící v průmyslové zóně České Lípy. Společnost byla založena koncem roku 1996 a vyvíjí činnost v oblasti nákupu a prodeje dřevařských výrobků.

Společnost je zaměřena na maloobchodní i velkoobchodní prodej.

Prodávaný sortiment lze rozdělit na několik základních oblastí :

Deskové materiály :

Deskové materiály jsou v široké škále, od relativně levných materiálů, jako jsou dřevovláknité desky (sololit), dřevotřískové desky, dřevoštěpkové desky (OSB), až po laminované dřevotřísky, dýhované dřevotřísky, MDF desky, pracovní desky na kuchyňské linky a překližky.

U všech deskových materiálů je možné po dohodě se zákazníkem provést rozřezání desek na zadané rozměry .  U laminovaných dřevotřísek provádíme i lepení ABS hran a případně i vrtání otvorů pro NK závěsy.

Materiály pro stavby :

V této oblasti je dominantní prodej stavebního řeziva, hoblovaného sortimentu a dveří.

Hoblovaný sortiment je zastoupen  podlahovými a obkladovými palubkami, suchými hoblovanými hranoly (KVH, BSH), spárovkami, lištami a dalšími druhy materiálů.

Dveře jsou prodávána v široké škále, barev, povrchových úprav (barva, folie, laminát), provedení, vnitřní, protipožární, bezpečnostní, vchodové,……

Kování a barvy :

V oblasti kování se specializujeme na nábytkové kování ale i kování stavební, včetně vrutů.

Barvy jsou na prodejně vodouředitelné, syntetické, oleje, vosky.

V rámci tohoto představení není možné popsat celou šíři nabízeného sortimentu a služeb a proto si Vás dovolujeme pozvat do našeho areálu v České Lípě – Dubici, kde Vám rádi celý sortiment představíme.

drevoobchod-1

drevoobchod-2

drevoobchod-3

OLYMPUS DIGITAL CAMERA